Stacja benzynowa
 Tworzywa
  - skrzynki, pojemniki
  - doniczki
  - obuwie
  - palisada ogrodowa
  - formy wtryskowe
  - galeria
 Usługi czyszczące
 
 Mapka dojazdowa
 Kontakt
 
 
 
 
 
 
imię i nazwisko:
Bogdan Pietrzak
telefon:
501 013 851
adres email:
bogdanpietrzak@mplusp.pl
 
 


Jesteśmy producentem form wtryskowych. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku, rozdmuchu oraz wytłaczania. Posiadamy nowoczesny i wysokowydajny park maszynowy renomowanych firm (wtryskarki Żywiec, HAITIAN).

Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania w zakresie kształtu form. Posiadamy własne narzędziownie umożliwiające wykonanie nietypowego oprzyrządowania w celu zaspokojenia potrzeb i oczekiwań klienta. Obsługujemy wiodące firmy z rejonu śląskiego, jak również liderów światowych.

Nasza firma stawiając na najwyższy poziom usług zdecydowała się na unowocześnienie swojego parku maszynowego poprzez zakup wtryskarki HTF250 X  firmy Haitian - największą firmą produkującą wtryskarki w Chinach.

specyfikacja techniczna

Prócz udoskonalania istniejących już ponad 120 modeli maszyn, których tonaż zacisku mieści się w przedziale od 80 do 3600 ton, firma Haitian wciąż wprowadza do sprzedaży nowe serie i modele wtryskarek. I tak została stworzona seria HTF-X, która szczyci się technologią pierwszej klasy z racji zastosowanych markowych komponentów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Japonii, co zostało potwierdzone certyfikatem ISO9001 i spełnieniem wymagań europejskich standardów.