Stacja benzynowa
  - kilka słów o stacji
  - hurt paliw
  - galeria
 Tworzywa
 Usługi czyszczące
 
 Mapka dojazdowa
 Kontakt
 

 

 
 
 
 
 
nazwa firmy:
PHU MplusP
telefon:
/034/ 317 41 12
adres email:
biuro@mplusp.pl
 
 


Stacja paliw będąca własnością firmy MplusP zaczęła funkcjonować w sieci franchisingowej organizowanej w Polsce przez koncern paliwowy Petrochemia Płock S.A.

Petrochemia, a obecnie Polski Koncern Naftowy ORLEN SA produkuje - stale poszerzaną - gamę produktów rafineryjnych i petrochemicznych. Koncern oferuje najwyższej jakości produkty paliwowe i pozapaliwowe, nowe programy kartowe dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych, usługi, konkurencyjne ceny, szybką i przyjazną obsługę. Stacje paliw należące do PKN ORLEN SA tworzą największą sieć detaliczną w kraju oraz jedną z największych w Europie Środkowej.

Obecnie wyłącznym dostawcą paliwa na naszą stację jest koncern paliwowy ORLEN S.A.

ZAKRES USŁUG. Dzięki nim samochód będzie czysty i gotowy do podróży, a odpowiednie ciśnienie w oponach zapewni bezpieczeństwo podczas jazdy.
- Nasza stacja paliw oferuje pełen asortyment paliw dla samochodów ciężarowych i osobowych
- 8 stanowisk do tankowania wysokiej jakości paliwa (U 95, Pb 95, Pb 98, ON)
- samoobsługowy odkurzacz i kompresor
- świetnie zaopatrzony sklep (szeroki wybór: olejów i smarów oraz innych akcesoriów samochodowych, artykułów przemysłowych i spożywczych, prasy i czasopism, papierosów, doładowywanie telefonów komórkowych i in.)
- Stacja Autogazu LPG
- myjnia samochodowa
- kawiarenka
- motel

JAKOŚĆ USŁUG. Nasza wiedza oparta jest na doświadczeniu wynikającym z długoletniej działalności na rynku i przynosi wymierne korzyści naszym klientom w postaci gwarancji obsługi i usług najlepszej i najwyższej jakości.

LOKALIZACJA. Stacja zlokalizowana jest pod Częstochową przed wjazdem do Kłobucka.

SKLEP. Stacja oprócz gwarantowanej jakości paliw oferuje szeroki asortyment produktów pierwszej potrzeby, napoje i używki, artykuły spożywcze, drogeryjne, akcesoria samochodowe, zabawki i upominki. Dołożylismy wszelkich starań, aby każdy nasz Klient znalazł w sklepie na stacji benzynowej wszystko to, co może się przydać i być potrzebne: w samochodzie i w domu, w czasie wypoczynku lub podróży. W ofercie jest dostępny szeroki asortyment najwyższej jakości towarów po przystępnych cenach.

PŁATNOŚCI. Oczywiście mogą Państwo dokonać zakupów przy pomocy karty kredytowej. Obsługujemy płatności kartami płatniczymi.

PARKING. Możesz bezpiecznie zaparkować swój samochód na tutejszym parkingu. Czuwa nad nim system ciągłego monitoringu. Wyklucza to możliwość kradzieży.

EKOLOGIA. Ochrona środowiska wyznacza kierunek działania. Na naszej stacji zastosowano nowoczesny, kompleksowy system zabezpieczeń proekologicznych, które w maksymalny sposób chronią środowisko (grunt, wodę, powietrze).